NeSS İletişim’in alanında uzman ekibi sektörünüze, hedef kitlenize ve markanıza sosyal medya yönetimi için en uygun stratejiyi oluşturur. Ekibimiz, çağın her geçen gün büyüyen ve gelişen dijital dünyasında markanızın hedef kitleyle en doğru şekilde iletişim kurması için ‘Ne’ ve ‘Nasıl’ sorularına yanıt bulur.

Hedef kitlenizde olumlu algı ve itibar için uzun yıllar boyunca emek harcamanız gerekiyor. Doğru strateji doğru sonuçları getirir. Hiçbir şeyi şansa, ehil olmayan ellere bırakmamalısınız. Dijital dünyada yanlış yürütülen kampanyalar şirketinizin kurumsal itibarını bir anda yok edebiliyor. Hızla değişen dijital dünyada, sosyal medya ekibimiz sizleri doğru zamanda, doğru algıyla, doğru hedef kitleye ulaştırırken markaya değer katan, bağlılık oluşturan işlere imza atıyor. Her an farklı nedenlerle ortaya çıkabilecek krizleri 7/24 en iyi şekilde yönetirken, sizler için krizleri fırsata dönüştürür.

NeSS İletişim sosyal medya ekibi sadece sizin sektörünüzdeki gelişmeleri takip etmekle kalmaz. Tüm bağlantılı sektörleri, ülke ve dünya gündemini de yakından izler ve değerlendirir. Tüm gelişmeleri bütüncül bir anlayışla ele alır, negatif ya da pozitif sonuçlarına ilişkin gelecek öngörüleri ile sosyal medya kampanyalarınızı oluşturur. Buna göre Facebook, Twitter, Instagram, Linkedin ve daha birçok farklı sosyal medya platformunda markanızı ve sunduğunuz ürün ya da hizmetleri güvenilir bir şekilde yansıtmak adına zengin içerikli kampanyalar hazırlarız. Sosyal medya hesaplarınızı bu dünyada en iyi izi yaratacak şekilde yönetir, hedef kitle hassasiyetlerini yakından takip ederiz.

Sosyal Medya Yönetimi Nedir? Markanıza Ne Kazandırır?

Doğru ve etkin bir şekilde yapılan sosyal medya danışmanlığı, işletmenizin ürün ve hizmetlerine olan talebi, marka bilinirliğini, kurumsal değerini, müşterilerle bağını ve web sitesi trafiğini olumlu yönde etkiler.

Sosyal medya stratejisi oluştururken önemli olan sadece takipçi sayısını arttırmak değil aynı zamanda potansiyel müşteri kitlenizin hesaplarınızı takip etmesini sağlamaktır. Ancak bu sayede nitelikli takipçi sayısı artışı amacına ulaşılabilir ve işletmenin sunduğu ürün ya da hizmetlere yönelik talebin artması sağlanabilir.
Gelişen teknoloji ile birlikte dijital dünyaya taşınan pazarlama stratejileri aslında işinizi daha kolay kılar. Çünkü düzenli bir sosyal medya planı ve stratejisi ile zamandan ve enerjiden tasarruf edebilirsiniz. İşletmenize ek bir güç sağlayacak, markanızın bilinirliğini ve kurumsal itibarınızın güvenilirliğini arttıracak dijital pazarlama yönetimleriyle rakiplerinizden her zaman önde olabilirsiniz

Günden güne daha büyük kitlelere ulaşan ve karmaşıklaşan sosyal medyayı doğru kullanmak sizin için büyük önem taşır. Bu da sizi ve markanızı anlayan, ihtiyaçlarınıza cevap veren, kriz anlarını doğru yönetebilen, yaratıcı bir ekiple mümkün olabilir. Sizler için özel olarak tasarladığımız içeriklerimiz, videolarımız, görsel tasarımlarımız, projelerimiz ve sosyal medya reklamları uygulamalarımız ile sosyal medyadaki platformlarda ve diğer online sosyal alanlarda gerçek zamanlı olarak var olmasını sağlar.

Öncelikle markanızı analiz edip, doğru stratejiyi oluştururuz. Uygulamaya konulacak medya planlarınızı belirleyip, akılcıl çözümlerle markanızın itibarını, hedef kitlelerde olumlu algıyı sağlayan işleri hedefleriz. Hazırlanan kampanyaların sosyal medyada hedef kitlenize nasıl ve ne zaman ulaşacağına dair güvenli bir yol haritası çıkartırız. Dijital iletişim ya da başka deyişle dijital itibar yönetiminizi yönetmenin sorumluluğu ile hareket ederiz.

Sosyal Medya Reklam Yönetimi

NeSS İletişim Ankara’da, sosyal medya reklam yönetimi konusunda, hedeflerinize ve bütçenize en uygun olan stratejiyi tercih eder. Facebook, Twitter, Instagram, Linkedin, Youtube gibi sosyal platformların her birinin farklı reklam seçenekleri bulunmaktadır. Şirketinizin ulaşmak istediği amaçları ve hedef kitlesini spesifik olarak belirleyerek bu platformların sunduğu yenilikçi reklamcılık uygulamalarından verimli şekilde yararlanmanızı sağlarız. Sosyal medya reklamlarını etkin şekilde kullanarak şirketinizin bilinirliğini arttırabilir ya da daha fazla satış sağlama gibi hedeflere uygun şekilde potansiyel müşterilerinize ulaşabilirsiniz.

Sosyal Medya Görsel Tasarımları

Dijital dünyanın en önemli unsurlarından bir tanesi de şüphesiz ki görsellerin kalitesidir. Görsellerin tasarımını yaparak sosyal medyada içeriklerinizin daha bilinir olmasını amaçlıyoruz. Tasarladığımız yaratıcı, ilgi çekici ve kaliteli görüntüler sosyal medyada daha başarılı sonuçlar almanızı sağlar. Hazırladığımız videolar dijital dünyada kullanıcıların sizi daha iyi tanımasına yardımcı olur.

Sosyal Medya İçerik Yönetimi

İçerikleriniz, videolar, bloglar ve sosyal medya gönderileri gibi çevrim içi materyallerin oluşturulmasına ve paylaşılmasına dayanır. En iyi sonuçları sağlayan sosyal içeriklerin neler olduğunu saptamak, markanızı en doğru yansıtan içerikleri oluşturmak için sosyal medya içerik editörlerimiz büyük bir özveriyle çalışır. Sosyal medyada şirketinize özel olarak hazırlanmış yaratıcı ve etkileyici içerikler sizi diğer markalardan farklı kılar. Hazırladığımız içerikler ile kitlenizin ihtiyaçlarına cevap vermeye odaklanırız, değerli bulacakları kampanyalar oluştururuz. Gelecekte de sizi takip etmeleri için ilgilerini taze tutacak içerikler üretiriz. Her şeyin birbirine benzemeye başladığı, kopya yaklaşımların sergilendiği dijital dünyada; özgün, sizi tanımlayan özel içeriklerle sosyal medya yönetiminde farklılık oluştururuz.