FARKIMIZ NE?

Sektörel İletişim Danışmanlığında “En İyi Olmak” hedefiyle yola çıktık. “İş Ortağımız” diye nitelendirdiğimiz müşterilerimizin iş ve sosyal hedeflerine ulaşmalarını sağlarken, Hz. Mevlana’nın “ Ne kadar bilirsen  bil, söylediklerin karşındakinin anlayabildiği kadardır” sözünü ilke edindik.

Neyi, Neden, Nasıl, Nerede, Ne zaman, Kime söyleyeceğimizin, algıları nasıl yöneteceğimizin belirlendiği  “5N-1K STRATEJİK İLETİŞİM MODELİ”;  ile hedef kitlelerin, paydaşların özelliklerine, değerlerine  uygun, anlaşılır, gerçekçi, duyguların ve aklın nefis birleşiminin oluşturduğu sonuç odaklı stratejik iletişim çözümlerine imza atıyoruz.

NeSS İletişim ekibi olarak özgün, yaratıcı ‘hedef odaklı’’  bir yaklaşımla, halkla ilişkilerin stratejik tekniklerinden yararlanarak oluşturulacak ‘’yol haritası’’nı  içeren iletişim planlarını yürütürken;  “Dikkat”, “Özen”, “Çalışma”, inanç, pozitif bakış açısı ve  iş ortağı ile birlikte oluşturduğumuz ekip ruhunun başarının alt yapısını oluşturduğuna inanıyoruz.

İş ortaklarımızın değerlerini,  deneyim ve birikimlerini, gözlem ve katkılarını çok önemsiyoruz.  “Biz Anlayışı”“Ekip ruhu” , “Güven Duygusu” ve   “Ortak Akıl”la oluşturulan “Ortak Hedef”lerin  büyük bir güç oluşturduğuna, bu sinerjinin  başarılı iş sonuçlarını beraberinde getirdiğini  biliyoruz.

Bu iş stratejik bir yönetim sanatı… Biz hem dışarıdan bir göz olarak objektif kalabilmenin, hem de içeriden bir göz olarak iş ortağımızla bütünleşebilmenin çok önemli olduğuna inanıyoruz.

Bugününüz ve geleceğiniz için, sürdürülebilir başarılar için, değer katan ve  fark yaratan uygulamalar için;  stratejik bir bakış açısıyla, akılcı, yenilikçi, gerçekçi  “SİZE ÖZEL”, “SİZE ÖZGÜ” çözümleri, iletişim yol haritalarınızı   “BİZ” anlayışı ile üretmek, planlamak, uygulamak, yönetmek, ölçmek ve değerlendirmek için buradayız…

Bu işin stratejik bir yönetim sanatı olduğunu düşünüyoruz.  Hem dışarıdan bir göz olarak objektif kalabilmenin, hem de içeriden bir göz olarak iş ortağımızla bütünleşebilmenin çok önemli olduğuna inanıyoruz.

Sevdiğimiz işi yapabilmenin mutluluğunu, heyecanını taşıyoruz…

Bu nedenle de kendimiz çok şanslı hissediyoruz!

Unutmayın; “algı gerçektir”!

Nasıl algılandığınız sizin gerçeğinizi oluşturur!

NeSS İletişim, o gerçeklikleri istediğiniz, hak ettiğiniz olumlu konuma getirmek,  “olduğunuz gibi görünmeniz” ya da “göründüğünüz gibi olmanız” için, itibarınızı şansa bırakmamanız için stratejik çözüm ortağınız olur.

Çünkü; algı tasarlanabilen, yönetilebilen, değiştirilebilen bir ögedir. Yeter ki, sağlıklı ve planlı bir iletişim süreci tasarlansın…

Siz nasıl görüneceğinize karar vermemişseniz, kamuoyu sizi istediği gibi görür!

Ya da başkalarının gösterdiği biçimde!

NASIL GÖRÜNMEK İSTİYORSUNUZ?
KARAR SİZİN!