ABDULKADİR ÖZCAN A.Ş

Sektör: Perakende / Link: http://www.abdulkadirozcan.com.tr

13 Ekim 2016

AKO Tam Kadro BURTARIM’da

Abdulkadir Özcan Şirketler Grubu (AKO), Bursa 14’üncü Uluslararası Tarım, Tohumculuk, Fidancılık ve Süt Endüstrisi Fuarı’na (BURTARIM) Petlas, Starmaxx, AKO Jant, Turbo ve AKO Akü markalarıyla katıldı. Tarım ve hayvancılık sektörüne ilişkin ekipmanlarının sergilendiği fuarda AKO ziyaretçilere ürünlerini tanıtıyor.
5 Eylül 2016

Kış Lastiğini Petlas ve Starmaxx Alan Kazanıyor

Abdulkadir Özcan Şirketler Grubu’nun (AKO) amiral gemisi Petlas ve Starmaxx lastiklerinin kazandıran kış lastiği kampanyası başlıyor. Bu yıl Petlas veya Starmaxx kış lastiklerini tercih eden sürücüler, Mercedes – Benz GLA 200 veya Mazda MX-5 kazanma şansına sahip olacak. 1 Eylül – 31 Aralık 2016 tarihleri arasında 4 adet lastik alımında geçerli kampanyada, her 400 TL’lik alışveriş ile çekilişe katılma şansı elde edilecek. Otomobiller, Ocak ayında Ankara’da yapılacak törenle sahiplerine teslim edilecek.
30 Ağustos 2016

Petlas 2016 Hedefinin Yüzde 65’ini Gerçekleştirdi

Türkiye’nin yüzde 100 yerli sermayeye sahip ilk ve tek lastik üreticisi olan, akü, jant sektöründe de yaptığı yatırımlarla öne çıkan Abdulkadir Özcan Şirketler Grubu (AKO), yatırımlarını hız kesmeden devam ettirdiklerini açıkladı. Abdulkadir Özcan (AKO) Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Özcan; “Yeni yatırımlarımız küresel boyutta Türkiye’nin otomotiv sanayindeki en büyük ataklarından biri olacak” dedi.
13 Temmuz 2016

Sürüş Konforundan Ödün Vermeyenlerin Lastiği MAXXIS VICTRA VS01

Türkiye temsilciliğini Abdulkadir Özcan Şirketler Grubu’nun (AKO) yaptığı MAXXIS’nin yaz lastiği VICTRA VS01 tasarımı ile farkını ortaya koyuyor. Konfordan ödün vermeden sürüş keyfi yaşamak isteyen sürücüler için tasarlanan VICTRA VS01, asimetrik sırt deseniyle manevra kabiliyeti yüksek yol tutuş performansı sağlıyor.
27 Haziran 2016

Yüksek Hızda Sürüş Keyfi İçin:MAXXIS VICTRA MA-Z3

Abdulkadir Özcan Şirketler Grubu’nun (AKO) Türkiye temsilciliğini yaptığı MAXXISmarkasının VICTRA MA-Z3 lastikleri yüksek hız dengesi ve yol tutuşu için yüksek sertlikte kaplamasıyla dikkat çekiyor. Sürüş konforu arayan otomobil tutkunlarının gözdesi olan VICTRA MA-Z3 dayanıklılığı ve uzun kullanım ömrü ile rakiplerini geride bırakan yüksek performans sunuyor.
23 Mayıs 2016

AKO Markaları Comvex İstanbul Fuarı’nda

Abdulkadir Özcan Şirketler Grubu (AKO) markalarından Petlas, Starmax ve AKO Jant, Türkiye ticari araç, otobüs ve tedarik sanayi sektörleri liderlerinin katıldığı Comvex İstanbul Fuarı’nda sektörün ihtiyaçlarına cevap veren ürünleri ile öne çıkıyor. 21-24 Mayıs 2016 tarihleri arasında TÜYAP İstanbul’da düzenlenen Fuarda AKO’nun lokomotif markası Petlas’ın, özellikle ticari araç sektörünün önemli sorunlarına çözüm sunan dayanıklılık, yakıt tasarrufu sağlama gibi özelliklere sahip ürünleri dikkat çekiyor.
16 Mayıs 2016

AKO Şirketler Grubu İletişim Ajansını Seçti

Abdulkadir Özcan Şirketler Grubu’nun (AKO) yeni iletişim ajansı NeSS İletişim oldu. NeSS İletişim, AKO bünyesinde yer alan Petlas, Starmaxx, Dunlop, Falken gibi tüm markalara medya iletişimi, mesaj ve içerik, kurumsal sosyal sorumluluk, kurumsal itibar yönetimi, kriz iletişimi, etkinlik yönetimi ve kurum içi iletişim alanlarında hizmet verecek.