UYGUNER DERİ PAZARLAMA ve TİC. A.Ş.

Sektör: Deri / Link: http://www.uyguner.com

12 Mayıs 2014

Uyguner Deri’nin Döşemelik Ürünleri Pazarda…

Bursa Fabrikası’nda Ürettiği Döşemelik Derileri Çağlayan’daki Showroomda Tüketiciyle Buluşturan Uyguner Deri’nin Ürettiği Deriler, Ev Ve Ofis Mobilyaları, Mimari Proje Uygulamaları, Toplu Ve Özel Ulaşım Araçları İle Marin Sektöründe Kullanılacak.
7 Mart 2013

Deri Sektöründe 77 Yıllık Birikim: Uyguner Deri

Uyguner Deri Pazarlama Yönetim Kurulu Başkanı ve Türkiye Deri Sanayi İşverenleri Sendikası (TÜDİS) Başkanı Burak Uyguner’in Dünya Gazetesi Özel Eki’ne Açıklaması: Türk deri sektörünün kaliteli üretim yaptığını ancak önemli bir eksiğinin markalaşmak olduğunu belirten Uyguner Deri Pazarlama Yönetim Kurulu Başkanı ve Türkiye Deri Sanayi İşverenleri Sendikası (TÜDİS) Başkanı Burak Uyguner, “Türkiye’nin hedefi; İtalya gibi markalaşmak olmalı” dedi.
19 Aralık 2012

Uyguner’den Bursa’da Döşemelik Deri Fabrikası Yatırımı

Uyguner Deri Pazarlama Yönetim Kurulu Başkanı Burak Uyguner’in Hürriyet Özel Deri Eki’ne Açıklaması: Uyguner Deri Pazarlama Yönetim Kurulu Başkanı ve Türkiye Deri Sanayi İşverenleri Sendikası (TÜDİS) Başkanı Burak Uyguner, Türkiye’de döşemelik deri üretimi konusunda ciddi bir açık olduğunu vurgulayarak, “Uyguner Deri olarak Türkiye’de gelecek vadeden ev döşemeciliği alanında Bursa’da yatırım yapıyoruz. Hedefimiz, 2013 yılı sonunda imalata geçmek. Türkiye’nin bu çok eksik olduğu pazarda yeni marka olarak piyasaya çıkmayı planlıyoruz” dedi.