RÖNESANS EĞİTİM VAKFI

Sektör: Eğitim / Link: http://www.rev.ronesans.com/

18 Kasım 2014

Rönesans’tan 1232 Öğrenciye Daha Eğitim Bursu!

Rönesans Eğitim Vakfı (REV) Yönetim Kurulu Başkanı Jale Ilıcak, Rönesans Holding olarak eğitim çalışmalarını sadece Holding bünyesinde sınırlı tutmadıklarını belirterek, “Yarınlarımızın emanetçisi çocuklarımız ve gençlerimiz için elimizi taşın altına koyuyoruz. Ana sınıfından yüksek lisansa kadar elimiz her seviyede öğrenciye değiyor. Rönesans Eğitim Vakfı olarak kurulduğumuz günden bu yana burs verdiğimiz 3 bin 500 öğrenciye ek olarak, bu yıl da 1,232 öğrenciye burs vereceğiz” diye konuştu.
28 Mayıs 2014

Soma’da Bir Gülümseme Daha!

Soma’da yaşanan maden faciasında babasını yitiren İsmet Salgın’ın isteği gerçekleşti. Cristian Baroni imzalı formanın kendisini çok mutlu edeceğini söyleyen İsmet Salgın için harekete geçen Rönesans Eğitim Vakfı (REV), Baroni ve diğer Fenerbahçeli futbolcuların imzaladığı, formayı Salgın’a ulaştırdı.
22 Nisan 2014

Samsun’un Küçük Temsilcileri Birinci Meclis’te…

Rönesans Eğitim Vakfı 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle, Samsun-Asarcık Yatılı Bölge İlköğretim Okulu (YİBO) öğrencilerini ağırlıyor. Vakfın, iki gün sürecek organizasyonuyla ilk kez ilçelerinden çıkan ve başka bir kente seyahat eden 28 öğrenci, Anıtkabir’i, Birinci Meclis’i ve Cumhurbaşkanlığı Atatürk Müzesi’ni ziyaret ettiler ve dev akvaryumda eğlendiler.